Jablum káva

Káva JABLUM100% Jamaica Blue Mountain

Jamaica Blue Mountain je právom označovaná ako najlepšia káva na svete. Má správnu aciditu a tiež sa môže pochváliť výraznou rafinovanou chuťou, nezvyčajnou sladkosťou a silnou rozhodnou vôňou. Znalcami veľmi vyhľadávaná káva Jamaica Blue Mountain je preslávená svojou nezvyčajne plnou arómou. Zrnká kávy, obdarené jedinečnou kombináciou ideálnej nadmorskej výšky, pôdy bohatej na minerály, miernou oblačnosťou, horským tieňom a bohatým slnečným svetlom sa v Blue Mountain nechávajú dozrieť dlhšie než je bežné. Káva JABLUM tak dostává viac času pre rozvoj bohatej chuti a arómy. Viac času pre rozvoj osobitého charakteru.

Vlastnosti kávy Jamaica Blue Mountain

Jamaica Blue Mountain je hodnotená ako jedna z najlepších káv na svete. Kávové zrná tejto vysoko ušľachtilej kávy sú ručne zbierané, triedené a po spracovaní pražené skúsenými pražičmi tesne pred expedíciou. Jablum - 100% Jamaica Blue Mountain je káva s dokonale vyváženou chuťou, v ktorej sa odráža plnosť a sviežosť. Silná aróma spolu s perfektnou aciditou robia z tejto kávy tú najlepšie hodnotenú kávu na svete.

Certifikácia kávy Jamaica Blue Mountain

Káva Jablum - 100% Jamaica Blue Mountain je certifikovaná Coffee Industry Board of Jamaica. Spolu s kávou obdržíte i kópiu tohto certifikátu originality a kvality.

Balenie kávy Jamaica Blue Mountain

Pre zachovanie svojich vlastností je káva balená vákuovo alebo v ochrannej atmosfére. Celá káva je potom exkluzívne balená do jutového vrecúška s nálepkou JABLUM. Spolu s každou kávou obdržíte tiež vynikajúce mandle obalené v horkej čokoláde plnej poctivého kakaa.

Získajte viac informácií o káve JABLUM

Vaš email:

Vaš odkaz pre nas:

© 2011 Jablum Slovakia s.r.o.
developed by xs web design
úvodná stránka | káva | e-shop | kontakty
Jamaica Blue Mountain